Svetová premiéra systému ELIoT Pro na CYBERSEC EXPO 2019

Svetová premiéra systému ELIoT Pro na CYBERSEC EXPO 2019

Počas najväčšieho veľtrhu kybernetickej bezpečnosti v strednej a východnej Európe CYBERSEC EXPO, ktorý v Katoviciach organizuje inštitút Kosciuszko, predstavia univerzálny a bezpečný systém internetu vecí ELIoT Pro. Riešenie, ktoré poskytuje Cyberus Labs bude mať premiéru súčasne na dvoch významných podujatiach: Svetový kongres IoT Solutions v Barcelone a CYBERSEC EXPO 2019 v poľských Katoviciach 29. októbra.

ELIoT Pro je najkomplexnejší a najuniverzálnejší end-to-end systém IoT pre kybernetickú bezpečnosť, ktorý chráni používateľov, zariadenia a údaje. Jedna z najvýznamnejších funkcií ELIoT Pro spočíva v úplnom odstránení hesiel, ktoré zostávajú najslabším bodom v kybernetickej bezpečnosti. Jack Wolosewicz (spoluzakladateľ, CEO a CTO spoločnosti Cyberus Labs) predstaví ELIoT Pro naživo na svetovom kongrese IoT Solutions v Barcelone. Prezentácia sa bude súčasne vysielať v poľských Katoviciach počas CYBERSEC CEE 2019 – jednej z najdôležitejších udalostí venovaných kybernetickej bezpečnosti v Európe.

„Sme veľmi radi, že sa taká veľká svetová premiéra uskutoční počas nášho podujatia – CYBERSEC EXPO. Tento úplne nový formát sme vytvorili presne pre takéto riešenia a produkty. Chceme, aby CYBERSEC EXPO inšpiroval technologické spoločnosti a poskytol im platformu pre dialóg o inovatívnosť v kybernetickej bezpečnosti,“ hovorí Robert Siudak, riaditeľ právneho a projektového oddelenia inštitútu Kosciuszko a hlavný organizátor CYBERSEC EXPO.

Počas premiéry na CYBERSEC CEE v Katoviciach bude ELIoT Pro zavedený do inteligentných mestských systémov mesta Katovice. Bude to prvá prezentácia svojho druhu a zároveň výsledok spolupráce medzi Mestským úradom v Katoviciach a Cyberus Labs, ktorý zvýši úroveň kybernetickej bezpečnosti mesta a jeho obyvateľov. Mesto Katovice je partnerom tohtoročnej edície CYBERSEC.

Kombinácia bezpečného overovania medzi človekom a strojom (Human-to-Machine, H2M) a medzi strojmi navzájom (Machine-to-Machine, M2M) a revolučné jednoduché šifrovanie (lightweight encryption) špeciálne navrhnuté pre internet vecí, robí z ELIoT Pro jedno z najpokročilejších a univerzálnych riešení IoT v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

Tlačová správa konferencie CYBERSEC 2019