Bezpečnosť IT vo firme

Bezpečnosť IT vo firme

DVOJDIELNY ONLINE SEMINÁR S ODBORNÍKOM NA INFORMAČNÚ A KYBERNETICKÚ BEZPEČNOSŤ 

Viete, aké hrozby môžu narušiť chod Vašej spoločnosti?  Stretli ste sa už s phishingom? Potrebujete nastaviť bezpečnostné opatrenia týkajúce sa „home officov”? Na čo nezabudnúť pri nastavení IT bezpečnosti?

Vaši zamestnanci pracujú na diaľku, firemné dáta sa pohybujú v oblakoch a Vaša obchodná stratégia zahŕňa aj bezpečnosť IT. Ak ste malý či stredný podnik táto situácia sa Vám stále môže zdať ako sci-fi príbeh. Je to však realita aj v našich podmienkach.

Qubit Academy v spolupráci s odborníkom na informačnú a kybernetickú bezpečnosť Vás preto pozývajú na dvojdielny online seminár „Bezpečnosť IT vo fime“ (pre malé stredné podniky), ktorý sa bude konať 4. a 11. novembra 2021 od 13:00 v online forme cez aplikáciu Webex. 

Čo sa na seminári naučíte?

Na príklade modelovej firmy a jej opatrení, porozumiete požiadavkám, ktoré sa kladú na bezpečnosť informačných a komunikačných technológií. Pochopíte podstatu hrozieb a rizík spojených s prevádzkou IT v takomto podniku. A získate praktické rady a návody ako maximalizovať firemnú bezpečnosť a čo najviac minimalizovať riziko kompromitácie firemných dát a narušenia celého chodu podniku. 

Prvý zo seminárov sa bude venovať organizačné-legislatívnym aspektom, druhý bude zameraný na zabezpečenie firemnej infraštruktúry po technickej stránke. 

Pre koho je seminár určený?

Seminár je určený najmä pre majiteľov malých a stredných podnikov, mladých či začínajúcich podnikateľov, freelancerov ako aj širokú verejnosť, ktorí majú záujem vzdelávať sa v oblasti informačnej a kybernetickej bezpečnosti a naučiť sa ako nastaviť túto bezpečnosť v rámci firmy a minimalizovať tak riziko strát v dôsledku kybernetických útokov.

 

Ako partneri seminára máme pre Vás špeciálny kód: bitcybersec21, vďaka ktorému sa podujatia môžete zúčastniť BEZPLATNE*. Neváhajte a registrujte sa ešte dnes, počet miest je limitovaný!

*Štandardná cena seminára je 9,90 € (bez DPH).

Dátum

04 nov 2021
Expired!

Čas

13:00 - 15:00

Miesto

Online
Kategória

Organizátor

QuBit Security
Telefón
+421 915 801 169
Email
info@qubitconference.com
Web stránka
https://qubitconference.com/
Viac informácií