Spolupráca

Zaujímajú Ťa informačné technológie, kybernetická bezpečnosť alebo medzinárodná politika? Bavilo by Ťa písanie článkov, analýza aktuálneho diania alebo organizovanie podujatí? Tak neváhaj a pridaj sa k nám!

Kto sme?

Sme nezisková mimovládna organizácia, ktorej ambíciou je vytvoriť centrálne miesto pre problematiku kybernetickej bezpečnosti v slovenskom internetovom priestore. Naši členovia sú analytici a experti na medzinárodnú a bezpečnostnú politiku, mnohí s viac ako 10 ročnou odbornou praxou vo vládnom aj mimovládnom sektore.

Projektom CyberSec.sk chceme reagovať na stav kybernetickej bezpečnosti v slovenskej spoločnosti, v ktorej chýbajú užšie väzby medzi súkromným a verejným sektorom. Našim cieľom je preto vytvoriť centrálnu platformu pre slovenskú kyberbezpečnostnú komunitu, ktorá bude poskytovať novinky, analýzy a informácie o kybernetickej bezpečnosti a ktorá sa zároveň bude podieľať na formovaní slovenských kyberbezpečnostných politík. Naše znalosti a skúsenosti chceme ďalej prenášať na slovenskú verejnosť skrze rôzne debaty, prednášky a workshopy.

Aktuálne ponuky pre študentov

Pre expertov

Ponúkame vám priestor na prezentáciu myšlienok, komentárov, analýz alebo riešení. V prípade záujmu aj spoluprácu na našich projektoch. Akákoľvek iniciatíva a forma spolupráce je vítaná, a preto nás neváhajte kontaktovať.

Mediálna spolupráca

Organizujete kyberbezpečnostnú konferenciu, verejnú debatu alebo workshop? Ozvite sa nám na info@cybersec.sk a my vám pomôžeme s mediálnym pokrytím. Vašu akciu naviac zaradíme do nášho kalendára podujatí.

Čo ponúkame

  • Prácu na dynamickom (neziskovom) projekte
  • Priestor pre odborný rast
  • Prístup na zaujímavé podujatia – konferencie, semináre, prednášky, workshopy
  • Prístup k našim informačným zdrojom
  • Kontakt so slovenskou bezpečnostnou komunitou
  • Relevantnú prax uplatniteľnú pre hľadanie budúceho zamestnania
  • Možnosť absolvovať stáž s oficiálnym potvrdením pre študentov
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť naberať skúseností v pohodlí domova, či zo zahraničia

Zaujala Ťa možnosť spolupráce a rád by si sa pridal do nášho kolektívu? Napíš nám v krátkosti o sebe všetko dôležité a spolu s životopisom pošli na info@cybersec.sk

Tešíme sa na spoluprácu.

Tím CyberSec.sk